Smůla, zmar a neštěstí

Hned druhý týden za sebou si rezervní mládež střihla pořádání na domácích Radlicích, tentokrát do akce šel dorost B.

V prvním zápase jsme narazili na staré a neoblíbené známé z Hořovic. Hned z kraje dostal zápas velmi dobré tempo, ale z jedné strany bohužel bylo vyšší. Po 6 minutách zápasu přišel první zásah z holí soupeře a po vyloučení Samba jsme inkasovali podruhé a do přestávky šli s mankem dvou branek. Druhá perioda začala nadějně, když Olík v bráně bez problému zvládl trestné střílení, o 4 minuty ale Hořovice odskočily o další gól. Do útoku jsme se dlouhou dobu trápili a soupeř nás do moc příležitostí nepouštěl. Jiskra naděje vzplála ve 23. minutě po kombinaci Hroudiče a Samba.

Na tento moment jsme ale už navázat nedokázali a zbytek zápasu byl v režii draků. Za zmínku ale rozhodně stojí moment, kdy si taktovku a halu šťastně/nešťastně převzal Olík v bráně. Po neuznané brance Hořovic, kde nikdo v hale moc netušil, co se dělo, přiznal rozhodčímu obdrženou branku a ačkoliv nám moc nepomohl do posledních minut, tak si tento čin zaslouží velkou pochvalu a bez debaty #respekt. I tak ale konečný výsledek 1:6...

V druhém duelu dne jsme se utkali se Sokoli z Rudné. Úvodní vývoj zápasu ani zdaleka nešel podle plánu, když jsme z kraje druhé periody prohrávali už 0:3. Poslední gól nám ale vlil energii do žil a nejprve se poprvé v Panteřím dresu prosadil Maks, na kterého do dvou minut ještě reagoval Kali. Následovala nás nájezdová mini-exhibice, kdy ani jeden z aktérů na obou stranách nedokázal překonat strážce svatyní. Právě druhé z trestných střílení bylo na naší straně, takže se Kuba Bohánský rozhodl křivdu napravit a hned po buly zaskočil nepřipravenou obranu a srovnal vývoj zápasu. Stejně jako v prvním utkání jsme ale otěže zápasu ztratily a kromě branek Jeldy a Rosti jsme si už "ani neškrtli". Výsledek 5:9 je sice krutý, ale bohužel zasloužený.

Vše, co mohlo být proti nám, také proti nám bylo. Problémy s chozením včas, dlouhý "spink" a zranění Samba se na týmovém výkonu extrémně poznamenalo.

Nezbývá jen zmínit, že někteří členové týmu by se hodně důkladně měli zamyslet nad svojí rolí v týmu a hlavně svým přístupem, protože opačná cesta nemusí dopadnout dobře pro nikoho.

Příště znovu a lépe! A opět velký dík těm, kteří se podíleli na pořádání ve svém volném čase!

Autor: Jan Pauček