8:6(4:1,2:1,2:4)
ne 29. 9. 2024 9:00 @ TJ Radlice, PH a SČ soutěž mužů, 1. kolo

Mužské eFko odstartovalo sezonu vítězstvím

Muži F zahájili sezonu na známé domácí půdě v Radlicích.

V brzkých ranních hodinách jsme odstartovali náš jediný zápas dne proti FKMP Praha. Do utkání jsme vstoupili povedeně a náš tlak vyústil v první branku, o kterou se postaral čerstvý debutant v mužské kategorii Dominik Barták. Poté jsme měli možnost navýšit vedení v přesilové hře, jenže přesilovka začala nejhorším možným scénářem a to míčkem v naší síti po velkém nedůrazu před naší brankou. 10 sekund před koncem naší přesilovky odpověděl přesnou přízemní střelou Michal Ladra a poslal naše barvy opět do vedení. Do konce třetiny jsme přidali další dvě branky a do přestávky se šlo za stavu 4:1.

Druhá třetina se nesla v podobném duchu, jako konec té první a po necelých dvou minutách svítilo skóre v Radlické hale už 6:1. Zde je potřeba vypíchnout výkon Dominika Bartáka, který v čase 13:13 zkompletoval hattrick. Soupeř se postupně v polovině třetiny dostával více na balónek a po několika závarech, šťastných odrazech a několika mých zákrocích jsme přece jenom inkasovali.

Do třetí třetiny jsme si řekli, že musíme lépe přistupovat k hráčům a nenechávat je tolik hrát. Vstup se nám opět povedl a po krásném obtočení kolem jednoho z obránců zavěsil Vojta Marek míček za záda brankáře. Bohužel hra se nám opět začala komplikovat a připomínala závěr druhé třetiny. Soupeř opět začal dotahovat a během minuty vstřelil dva góly. Svůj gólový účet zakončil kdo jiný než Dominik Barták svou čtvrtou brankou v zápase. V posledních minutách zápasu soupeř potrestal opět naše chyby a zápas se zdramatizoval. Naštěstí zápas se nám podařilo dohrát a první zápas sezóny skončil za stavu 8:6. Tři body tak zůstávají v Radlicích.

Start do sezony začal vítězně, ale je potřeba se vyvarovat výpadkům ve třetinách a zápas si příště lépe pohlídat.