Bodové loupežné přepadení na Barrandově

Poprvé se sešel nový kompletní rezervní triumvirát trenérů a rovnou společně s nabušenou soupiskou, jen teda to brzké vstávání... Za těchto okolností vyrazili Junioři B na Barrandov s jasným cílem - brát co nejvíc bodů za každou cenu. O reporty ze zápasů se postarali první dva dvouminutoví provinivší z každého zápasu - Dejv Semerád a Venca Rejzl.

V neděli 20. října jsme se v brzkých ranních hodinách sešli v hale na Barrandově, abychom odehráli třetí turnaj letošní sezony. V 8:00 byl slyšet úvodní hvizd rozhodčího a začala první třetina zápasu proti pražským Vosám. V prvních čtyřech minutách zápasu jsme se dostali do rychlého tříbrankového rozdílu a kontrolovali hru. Poté se do konce třetiny už skóre nezměnilo. V druhé třetině jsme velmi brzy inkasovali, to nás ale nepoložilo a dokázali jsme za dvacet vteřin opět skórovat a dostat zpět tříbrankové vedení. Do konce druhé třetiny jsme přidali ještě pár gólů a třetina skončila za stavu 7:2 pro náš prospěch. Ve třetí části padl na každé straně pouze jeden gól. Konečný stav zápasu byl 8:3 pro nás a mohli jsme brát tři body do tabulky.

Autor: David Semerád

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti Orce Horní Počernice. Hned při úvodním střídání byl náš hráč vyloučen za sekání a následovala dvouminutová přesilovka, ve které jsme nedostali gól a naopak jeden dali. Po přežitém oslabení nastala chvíle trápení, kdy jsme se nemohli gólově prosadit. Po dvou obdržených brankách jsme ale soupeře dokázali dorovnat a do druhé třetiny jsme šli za stavu 2:2.

V druhé třetině jsme zvýšili tempo hry, tlačili jsme více soupeřovu rozehrávku a přineslo to obrat skóre ke konci třetiny na 5:3 pro nás.

Do třetí části jsme si stanovili jasný cíl, a to aby náš hráč Jan Baier skóroval. A že se pro ten gól hodně nadřel, ale když dostal přihrávku v akci 3 na 2, tak to vzal na sebe a nekompromisně to trefil pod břevno. Zápas tedy skončil 6:3 a my si z něho odnášíme, že máme více tlačit rozehrávku, když se nám ta šance naskytne, a hrát zodpovědně na balónku.

Autor: Václav Rejzl

Jako krátký "dovětek" se sluší ještě zmínit, že na první branku dne asistoval Táda sympatickým výhozem na Kořena, hned 4 hráči se dostali přes hranici 4 bodů za den (někteří i za zápas) a my tak připisujeme po dlouhé době důležitých 6 bodů z jednoho turnaje! Oss!

Autor: Jan Pauček